Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

CAF Urbos 3 #02

Details

NameCAF Urbos 3
(CAF) /CAF Urbos 46-200 [2/2/0/2/2] (2015-)
VIN
Build Number
Built2020
Scrapped
Owners
2020Skånetrafiken Hässleholm
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
202002 / Skånetrafiken Hässleholm
Other Information
Åsa-Hanna

Photos

17 august 2020 - Lund, Brunnshögs Torg. Pierwszy wagon o imieniu "Åsa-Hanna" przybył do Lundu 29 lipca, dzisiaj po raz pierwszy wyjechał na miasto w ramach jazd testowych. Pokonanie trasy z zajezdni do centrum i z powrotem zajęło cały dzień. Ponoć mieli się wyrobić "w godzinach urzędowych", ale na szczęście się przeciągnęło, a ja zaryzykowałem i po pracy wybrałem się na ten przystanek na obrzeżach miasta, gdzie dało się zrobić zdjęcie w miarę "ze słońcem". W zajezdni stoi już drugi wagon "Sfinxen". Na razie nie naklejono numerów, ale spodziewam się, że będą zaczynać się zwyczajnie od "1".
Author: Cyklisten
edytor
Comments: 4

17 august 2020 - Lund, Odarslövsvägen. Jeszcze widok z boku, wagon dojeżdża do krańca "ESS", gdzie zakończyła się dzisiejsza jazda próbna.
Author: Cyklisten
edytor
Comments: 3

13 october 2020 - Lund, Ideongatan. Wagon przechodzi tzw. test długodystansowy, w tym i przyszłym tygodniu ma łącznie przejechać 5000 kilometrów. Wczoraj do miasta przybył kolejny wagon, trzeci z siedmiu zamówionych.
Author: Cyklisten
edytor
17 october 2020 - Lund, Clemenstorget. Test długodystansowy nieco się opóźnił z powodu jakiś drobnych problemów technicznych typu zaparowujące soczewki kamer, dlatego teraz Åsa-Hanna jeździ nawet w weekend. Tutaj dojeżdża do końca trasy, gdzie podczas krótkiego postoju na chwilę uruchomiono ciepły guzik, chwilę później znalazł się jakiś potencjalny pasażer. Folia na podłodze, wiszące kable i brak siedzisk oraz oparć siedzeń nie zrobiły na nim najmniejszego wrażenia i tak stał jakby nigdy nic, aż w końcu go wyproszono.
Author: Cyklisten
edytor
24 february 2021 - Lund, ESS. Jedyny wagon z siedmiu, który jakoś funkcjonuje. Też ma szlify na kołach, ale mieszczą się w normie. Nie muszę chyba wspominać o artykułach w lokalnych gazetach i wypowiedziach typu "mówiłem że tak będzie". Szkoda że tak wyszło, gdyby linię uruchomiono np. wiosną to problem kół by odpadł na dzień dobry i zagorzali przeciwnicy nie mieli by czym żywić swojej nienawiści do tramwaju.
Author: Cyklisten
edytor
Comments: 3

1 july 2021 - Lund, okolice przystanku MAX IV. Åsa-Hanna wróciła do ruchu po długiej przerwie. Dwa z siedmiu wagonów nadal czekają na odbiór. W tle międzynarodowy ośrodek badawczy MAX IV, a nieco bliżej dom wybudowany kiedyś z dala od miasta, wśród pól i łąk, wokół żywej duszy...
Author: Cyklisten
edytor