Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Miejska Komunikacja Samochodowa sp. z o.o. w Dębicy/

MAN NL223 #040

24 october 2016 - Dębica, ul. Krakowska -> Krótka. Najnowszy zakup MKS tym razem z Bydgoszczy. Trzeba przyznać że wszyscy byli zaskoczeni że nie kolejny Irisbus. Autobus został kupiony za Neoplana #016 który doznał awarii wału napędowego i został przeznaczony na części do drugiego wciąż jeżdżącego brata. Pozdrowienia dla prowadzącego który upominał się o nowe zdjęcia ;)
Author: Wróżbita Maciej

Comments: 1

24 october 2016 - Dębica, ul. Metalowców. Autobus przeszedł niezbędne naprawy blacharskie oraz został wyprany w środku. Trzeba przyznać że autobus jest w przyzwoitym stanie technicznym, wystarczyła by dobra obsada aby go ogarnąć. Kto wie może za kilka miesięcy mi będzie dane nim jeździć ponieważ właśnie zaczynam przygodę z kategorią D :)
Author: Wróżbita Maciej

Comments: 9

1 august 2017 - Nagawczyna. Jedyny MAN w taborze dębickiego MKSu już został obklejony reklamą.
Author: Michał
newser
Comments: 1

11 april 2018 - Pustynia, DW985. Ex bydgoski trup prowadzony przez kolegę Maćka ;)
Author: Pan Psiuk
edytor
Comments: 2

29 april 2019 - Pustków - Osiedle. Podobnie jest z linią numer "15", którą także jeździ jedynie w dni nauki szkolnej. Kursuje zarówno rano, jak i popołudniu. Była okazja na sfotografowanie autobusu jadącego właśnie na "piętnastce", lecz mimo gonienia z drugiego końca okolic Dębicy (po wykonaniu zdjęcia #036 na "16" w Borowej), spóźniłem się zaledwie kilka minut. Dlatego posłużyłem się fotką autobusu jadącego na linii "1", także w sąsiadującej miejscowości.

Trasa linii "15": Zajezdnia MKS - Sandomierska - Pustynia - Kozłów - Brzeźnica - Paszczyna (powrót w kolejności odwrotnej, lecz z wariantem wydłużonym do Dworca PKP).

Author: Michał
newser
26 june 2019 - Dębica, ul. Rzeszowska.
Author: eMCe

Comments: 1

26 june 2019 - Brzeźnica, ul. Kolejowa.
Author: eMCe