Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Wystawa
Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Souter Holdings Poland sp. z o.o./

Fictitious vehicles #P099

1 april 2012 - Warszawa, dworzec autobusowy Metro Wilanowska. Logiczne jest, że nie da sie wozić ludzi za tak atrakcyjne ceny samymi nowymi, luksusowymi autokarami. Szkocki holding znalazł sposób na oszczędności - obecnie testowanych jest kilka Autosanów H9 w luksusowym wyposażeniu zbliżonym do dotychczas jeżdżących Altano - mają gniazdka, Wi-Fi i klimę. Nie udało się jedynie zamontować toalety i przystosować pojazdów do przewozu wózków inwalidzkich.
Author: Kubul

Comments: 43

Fictitious vehicles #P199

1 april 2013 - Miłomłyn, DK7. Van Hool postanowił rozpocząć współpracę z Autosanem. W ramach niej postanowiono sprawdzić, czy elementy z sanockiej fabryki będą kompatybilne z gamą pojazdów Van Hoola. PolskiBus.com podjął się testów tego wozu. Na zdjęciu widać nieliniowy przejazd.
Niestety testy były krótkie, bo plastikowe elementy się rozlazły...

Author: Pan M
driver
Comments: 3

Fictitious vehicles #P600

1 april 2013 - Olsztyn, D.A. Oto jest! Jeden z nowych nabytków PolskiegoBusa (jest ich 5). Luksusowe Jelcze T120. Są wyposażone jak to autobusy PB: w wi-fi, gniazdka, WC, klimatyzację i wygodne fotele.
Jak widać przygoda ubiegłoroczna z Autosanem popłaciła i dalej inwestują w polskie pojazdy.

Author: Pan M
driver
Comments: 12