Not logged in | Log in | Sign Up
Te dwa kursy miały wspólną trasę tylko do Pionek. Ten wcześniejszy jechał trasą okrężną p. Garbatkę-Letnisko, Policzną, Czarnolas i Gniewoszów.
autosanik lada dzien trafi do kasacj jak i również autosan WKZ F 719 i jelcz 538
jego numer dawny taborowy to C-70525