Not logged in | Log in | Sign Up
PKS o/Dzierżoniów tu panował wtedy na tej trasie. 33 na trasie Szczawno - Dziećmorowice.
A słyszał ktoś o dzierżoniowskich liniach 4, 8, 18, 32, 61 i 64?
Ja słyszałem ale nie o wszystkich. 18 to do Pieszyc a 4 do Bielawy..
Kiedyś między Pieszycami a Bielawą kursowały dwie linie:
60 - Pieszyce Sklep - Bielawa pl. Kościelny, w Bielawie przez Boh. Getta-Żeromskiego-Bielbaw (z powrotem przez LO-Os. XXV-lecia-łącznik 1 Maja), a więc jak dzisiejsze 1,5,6
61 - tak, jak dzisiejsza 60, czyli przez Berlinga-Sikorskiego.
61 to linia nocna do Piławy Górnej.
Co do linii 8, 18, 32 to nie mam pojęcia.
Pamiętam ok. 1996 roku stojącego na parkingu w przy skrzyżowaniu ul. 1 Maja i Wolności w Bielawie niebieskiego jelcza 043 (ogórka na klamkę) z tablicą linii 61 Bielawa - Pieszyce.