Not logged in | Log in | Sign Up
Zajezdnia Wrzeszcz.
Linie N i W są wg taryfy (uchwały) liniami specjalnymi z podwyższoną linią opłat.
Zjazdy oznaczone jako W i N to już spora rzadkość. Pozostałość po dyktach. Dawniej zjazdy były oznaczane wymienną tabliczką z przodu, a czasami też z tyłu. 8 ze Stogów miała zjazdy przez Letnicę, ale już od strony Jelitkowa pasażer musiał być czujny, bo niektóre kursy były realizowane przez Brzeźno, a niektóre przez Letnicę.
Na ogół stosuje się napisy
2/3/4/6/7/8/10/11/12: Strzyża PKM/Zaj. Wrzeszcz
2/4/8: Strzyża PKM/przez Zaspę-Oliwę
3: Zaj. Nowy Port/przez Brzeźno
5/7/10: Zaj. Nowy Port
3/8: Zaj. Nowy Port/przez Letnicę