Not logged in | Log in | Sign Up
A co to bis do Brzozowa?
Nie, to jest drugi kurs z 13:25. Tyle, że RSA H784 jedzie przez Grabownicę a H10-10 p. Zarszyn, Wzdów. Z powrotem zaś na odwrot: pierwszy przez Wzdów, Zarszyn a drugi p. Grabownicę.
Dzięki za info.:)
A cena biletu ile wynosi ? Jednym i drugim kursem i ile jest łącznie km ?
Przez Zarszyn jest 31 a p. Grabownicę 24. Ceny biletów: p. Zarszyn 7,60 a p. Grabownice 4zł i jest to cena promocyjna tylko na kursach Sanok-Brzozów p. Grabownicę. Nie dotyczy kursów Sanok-Rzeszów.