Not logged in | Log in | Sign Up
No nieźle - wszystkie połówki przeszklone na dole oprócz połówki motorniczego.
no z Klinicznej jechała dalej linia 39 do Nowego Portu. A co do szyby w drzwiach do kabiny - to było klasyczne działanie, chodziło o to, żeby pasażer w kabinie mógł się schować
remontowano torowiska w Nowym Porcie, co wymagało zastosowania tzw. zwrotnic nakładkowych, i ruchu po jednym torze w dwóch kierunkach, więc w tym przypadku zdecydowano się tylko na jedną linię z Nowego Portu na Kliniczną, z wysoką częstotliwością.
Układ linii był taki:
2 Jelitkowo - Zaspa - Opera - Armii Krajowej
6 Jelitkowo - Oliwa - Armii Krajowej
8 Zaspa - Stocznia - Stogi Plaża
12 jak to 12
13 Stogi Pasanil - Opera - Gdańska - Uczniowska - Sternicza - Brzeźno - Mazurska - Wczasy - Dworska - Gdańska - ...
15 - zawieszona
30 Kliniczna - Siedlce
34 Kliniczna - Jelitkowo
35 Oliwa - Brzeźno (objazd jak 13)
39 Kliniczna - Nowy Port
prościej chyba było napisać że zamiast 4,10,15 jeździły tymczasowe 30,34,35 i dodatkowa 39:)