Not logged in | Log in | Sign Up
1) To jest linia uruchomiona od 20.09.2021, tylko ZDIUM jak zwykle zaspał, jest to linia Opoczno - Piotrków Tryb p. Mniszków, Małe Końskie, Zarzęcin, Błogie Szlach, Prucheńsko, Sulejów.
Rozkład wygląda następująco :
6:00 - Opoczno - Piotrków
7:40 - Piotrków - Zarzęcin
8:38 - Zarzęcin - Piotrków
13:40 - Piotrków - Zarzęcin
14:35 - Zarzęcin - Piotrków
15:35 - Piotrków - Opoczno
2) EC14 garażuje w Popławach-Kolonii, wóz można najczęściej spotkać na obiegu z Paradyża ( 6:40) do Mroczkowa p. Wójcin, Radonię, Józefów, 9:30 do Końskich, powrót o 11:00 do Opoczna, 13:20 do Aleksandrowa z FRPA, powrót 14:40 do Opoczna, i zjazd z Opoczna ( 16:20) powyższą trasą do Paradyża.