Not logged in | Log in | Sign Up
Mam takie pytania, kiedy N12 rusza z AL. Hallera o godz. 4.16. Jedzie tylko do dworca głównego, po czym dalej jeździ jako co? 166?(4.39)189?(4.38)
I jeszcze jedno: O godzinie 4-tej N12 ma trzy kursy(z P Wielkiego) : 4:02;4:22;4:52. Wszystkie do bazy. Ten o 4:02 jakimś cudem zaczyna od Przymorza W. (wnoskuję, że to z N13 do Prz. W., ale niewiem jak on by tam zawracał). Drugi, o 4:22 jest z Żabianki, ale nie ma logicznego wytłumaczenia, skąd tam się bierze autobus. O 4:52 jest uzasadniony.
Gdyby przewoźnicy dopłacili miastu Sopot, to miasto Sopot wyraziłoby ewentualnie zgodę na większą ilość połączeń
Zapytaj o to ZTM
Sorry, myślałem, że ktoś będzie wiedział...