Not logged in | Log in | Sign Up
Tyle wywodów niepotrzebnie bo od 17 marca ponownie jeździ tylko linia nr 1. :> -> http://www.dla.com.pl/news.php?id=110
Ale rozkłady nadal wiszą i jeżdżą według nich - czyli jest ogólnie jeszcze większy harmider niż by się wydawało - cóż to tylko Świebodzice.
1. Pełcznica - Ciernie
2. Pełcznica - Osiedle Przodowników Pracy przez Rynek
3. Pełcznica - Osiedle Przodowników Pracy na krótko a później Milikowice prez Osiedle Piastowskie
4. Pełcznica - Osiedle Przodowników Pracy przez Osiedle Piastowskie i Wałbrzyską.