Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign UpThematical Photos

We don't take photos of them!

Sometimes happens that photographer meets unexplainable resistance from drivers :D

Photos

30 december 2001 - Katowice - Zawodzie Pętla. Za moment z drzwi tej stopiątki rozlegnie się gromkie: "A zezwolenie jest?!" ;-)
Author: memphis
edytor
18 april 2002 - Gdynia, Karwiny Euromarket. Tymże wozem jeździł kierowca z MZA, który lubił: 1) szybką jazdę; 2) okazywać swe uczucia mkmom ;)
Author: ikarus
edytordriver
Comments: 16

11 march 2003 - Sosnowiec Środula. Kierowca widząc mnie z aparatem zatrzymał autobus i wyskoczył z ryjem
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 8

17 june 2003 - Bytom - Miechowice, ul. Felińskiego. Odsłona pierwsza: kierowca-burak pokazuje znany obraźliwy gest i jedzie dalej zawrócić na pętli w Miechowicach (roboty drogowe go nie przerażają i pruje 60-tką)...
Author: memphis
edytor
Comments: 23

17 june 2003 - Bytom - Miechowice, ul. Felińskiego. ...za parę minut wraca z pętli i następuje odsłona druga: kierowca-burak prawie mnie rozjeżdżając ładuje Ikarusa na pobocze, wyskakuje z kabiny i zaczyna się drzeć, że "on sobie k*** nie życzy żeby mu zdjęcia robić", itp., itd. Po około 3 minutach wskakuje z powrotem i odjeżdża. "Kierowca ma się interesować prowadzeniem autobusu, a nie tym, że ktoś zdjęcia robi" (c) Henryk Zagozda.
Author: memphis
edytor
Comments: 25

july 2003 - Gdańsk, wyjazd z pętli Kliniczna. Ten motorniczy był fajowy , dokładnie w tym miejscu zatrzymał skład tylko poto żeby wyjsc i powiedzic mi ze mi nie wolno robic zdjec oraz to co zrobi mi z aparatem jak mu jeszcze jedno zdjecie zrobie :P Szczerze mowiac to nie wierze zeby dal rade wsadzic mi lustrzanek w tylni otworek meski ot tak ;-)
Author: Paweł Kamyszek

Comments: 7

11 september 2003 - Tuliszów k. Siewierza. W tle Zbiornik Przeczycko-Siewierski. Kierowcy nie pozdrawiam za skandaliczne zachowanie. Zatrzymał busa po czym chciał mi zniszczyć aparat... Za karę zrobiłem mu jeszcze 2 zdjęcia :)
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 3

10 october 2003 - Warszawa, dworzec PKS Warszawa Zachodnia. Stary poczciwy Autosan H9-21 stoi na parkingu PKSu. Zdjęcie zrobione bez zgody, a nawet przy zdecydowanym sprzeciwie kierowcy tego autobusu
Author: Spawacz

Comments: 6

12 february 2004 - Sandomierz, ul. Browarna. Pan kierowca był bardzo niezadowolony, ale nie mogłem sobie odmówić zdjęcia takiego autobusowego dziwoląga. Konstrukcja tego bardzo wczesnego niskopodłogowego autobusu sięga końcówki lat 70., głównym zastosowaniem miały być systemy telebusowe. Na tej samej bazie powstała też odmiana turystyczna - niska podłoga umożliwiła wyposażenie w dość pojemne bagażniki.
Author: empi
edytordriver
Comments: 3

16 may 2004 - Ulica Stanisława Dubois. Konstal jedzie przez skrzyżowanie lewym torem. Jak widać na załączonym obrazku ten motorman nie był zbyt MKM - friendly, pan grozi palcem. Podziękowania dla Tomasza Koryckiego za obróbkę zdjęcia.
Author: [MD] Cinek

Comments: 14

20 may 2004 - Katowice Dworska - tuż przed przystankiem. motorowy zatrzymał tramwaj przed przystankiem, otworzył drzwi i zagrzmiało głośne: "A zezwolenie jest?" ;)
Author: Sadorg
edytor
Comments: 13

5 june 2004 - Tarnowskie Góry - Lasowice, Obwodnica. O305 holuje ikarusa 255 #SGL V232. Małe zatrzymanie liniowego autobusu PKM spowodowane... zrobieniem zdjęcia. :D Miły inaczej kierowca, niejaki S. (poza kadrem), zadzwonił na policję zbulwersowany faktem zrobienia zdjęcia jego prywatności. Zagroził mi sprawą sądową, a żeby podnieść grozę sytuacji zakomunikował mi, że toczy się już jedna sprawa przeciwko panu Sobota o naruszenie prywatności (cholera, nic o tym nie wiem :-)). Policja chyba niespecjalnie przejęła się zgłoszeniem, chcieli żeby kierowca przywiózł mnie autobusem na komisariat w celu ustalenia personaliów. Kierowca skwitował to krótko: mam go wciągnąć do autobusu? A w międzyczasie pewien zniecierpliwiony pasażer zapytał się "kiedy pojedziemy?". Odpowiedź kierownika była krótka i rzeczowa: awaria. :-) Policja nie przyjechała, kierownik rzucił z szoferki na pożegnanie jakąś groźbę karalną skierowaną do mnie i jakiegoś innego tajemniczego MKMa i pojechał w siną dal. ;-)
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 35

10 june 2004 - Tarnowskie Góry - Lasowice, Obwodnica. Delikatnie mówiąc wizualnie autobus nie prezentuje się najlepiej. ;-) Po zrobieniu zdjęcia kierowca momentalnie zahamował i zaczął mnie gonić, a za kierownicą usiadł kolega. Trochę pokrzyczał, postraszył, że mnie kiedyś dorwie i pojechał ;-)
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 3

15 august 2004 - Kliczków ZAMEK. Linia 1bis jest uruchamiana w okresie wakacyjnym i kirsuje w dni wolne na trasie wydłużonej od miejscowości DOBRA do KLICZKOWA bez przystanków. Kursuje ona dwa razy dziennie z trzygodzinną przerwą więc musiałem zrobić sesje zanim pojedzie do B-ca. A na dodatek powiem, że driver chciał pozwolenie na focenie i groził sądem...
Author: mzk804
newseredytor
Comments: 3

16 august 2004 - Września, dworzec autobusowy. Nie każcie mi pisać jak zostałem przyjęty na wrześnieńskim dworcu....
Author: Adam Kujawowicz

Comments: 10

20 august 2004 - Gdynia, pętla Dom Marynarza. No tutaj to driver jechał wprost na mnie i zatrzymał sie parę metrów przedemną i oczywiście trzaskał szufladą...heh ;))
Author: K.Romanek

Comments: 6

26 august 2004 - Düsseldorf - Heyestr. Der Mann links fragte doch tatsächlich ob ich seinen Wagen fotografiert hätte. Was soll ich mit nem alten Ford Escord....
Author: Setra S315NF

Comments: 4

29 august 2004 - Częstochowa, św. Rocha. Ten gość po zrobieniu foto pokazał mi brzydki gest...
Author: Wojciech Liberda

14 september 2004 - Ostrava. I ten motorniczy co się chwali że też ma paluszek.....
Author: Adam U.

Comments: 4

14 september 2004 - Lubin, ulica Marii Skłodowskiej - Curie (przy dworcu PKS).
Radzę uważać na tego kierowcę, który uważa, że jest głównym obiektem fotografii, a autobus którym jeździ zwie "złomem" - tylko nieco dobitniej to wyraża. Podmieniłem zdjęcie, które lepiej wyraża dezaprobatę. Cała akcja rozegrała się właśnie w chwilę po wykonaniu powyższej fotografii. Pojazd został zatrzymany, a prowadzący wyskoczył i zaczął grozić zniszczeniem aparatu (choć wyraził to w swój - nieco prostszy sposób).
Kurs do Polkowic przez Sobin o godzinie 14:00.

Author: Tomasz Korycki

Comments: 4

18 october 2004 - Zamość Majdan III. Kierowca podjechał do mnie i krzyknął: "Kto ci pozwolił robić zdjęcia!?!?" "Ja." "Że kto!??" "Ja." "O żesz ty k%&*@!!!" ;P
Author: ikarus
edytordriver
Comments: 13

21 october 2004 - Katowice, os. Paderewskiego. Tutaj nieszanowny pan burak ćwikłowy prezentuje swój ulubiony paluszek. Kolejny niebezpieczny kierowca do kolekcji. Ten sam co na zdjęciu 44131. Foto może nie najlepsze, ale chciałem Wam pokazać zachowanie drivera. Proszę nie blokować, jeśli się nie podoba - podmienię na inne.
Author: Paul167
edytor
Comments: 10

1 november 2004 - Częstochowa, III aleja NMP.
Author: Wojciech Liberda

Comments: 4

6 november 2004 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Kościuszki. Pozdrawiam kierowce tego autobusu który pokazał mi FUCKa. No cóż, jaka firma, tacy pracownicy.
Author: Spawacz

Comments: 4

6 november 2004 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Kościuszki. Oto ostatnie zdjęcie z mojego pierwszego wypadu do Grodzia. Ten sam nieuprzejmy kierowca tylko że tym razem sfocony podczas krótkiego postoju na przystanku.
Author: Spawacz

2 december 2004 - Miasteczko Śląskie - Żyglinek, ul. Śląska. Zatrzymał się i powiedział, że sobie nie życzy itp. Po przyjeździe na pętlę miał zadzwonić do jakiegoś kierownika.
Author: jacekso
newseredytor
Comments: 6

10 december 2004 - Hamburg Hauptbahnhof/Steintorbrücke. The privateer JASPER runs a direct shuttle from the main station to the airport. For the first time in Germany I was threatened verbally and physically (pointing fingers) after taking a photo.
Author: straphan
edytor
Comments: 5

28 january 2005 - Poznań, ul. Szarych Szeregów. Tutaj kierowca się zasłania. Po podjechaniu na przystanek zaczął drzeć szufladę o jakieś pozwolenie. Ja go olałem i poszedłem w drugim kierunku. Jedyny przypadek buractwa natrafiony przeze mnie w Poznaniu.
Author: Marcin Nader

17 april 2005 - Tarnowskie Góry - Repty Śląskie - Ośrodek Rehabilitacji. Po zrobieniu zdjęcia kierowca zatrąbił i zaczął mi grozić dwoma palcami, między którymi trzymał papierosa. To nie był jednak szczyt hamstwa tego dnia.
Author: Paul167
edytor
Comments: 6

17 april 2005 - Tarnowskie Góry - Repty Śląskie, ul. Śniadeckiego, Park Repecki. Kolejny burak z papierosem w ręku, zahamował obok mnie z taką siłą, że wszyscy ludzie polecieli do przodu. "Kto Ci pozwolił robić zdjęcia, co?!". Potem zaczął się wydzierać na całe gardło, że "On sobie nie życzy" a ja mu na to, że robie zdjęcia dla MZKP. Zrobił dziwną minę, pogroził mi na pożegnanie i odjechał tak samo gwałtownie jak się zatrzymał.
Author: Paul167
edytor
Comments: 6

19 may 2005 - Będzin Kościuszki - zdjęcie z cyklu Tym kierowcom już dziękujemy - zaczął ryja drzeć i dawal pod moim adresem groźby karalne.
Author: Gerhard

Comments: 14

20 may 2005 - Karlovy Vary, Tržnice. W tym dniu nie miły Pan prowadził jedyną Škodę 21Ab w Karlovych Varach.
Author: RedBull

Comments: 1

4 july 2005 - Ruda Śląska, ul. Poniatowskiego. Ikarus wspina się pod górkę. Driver nie był zadowolony z faktu, iż robię to zdjęcie.
Author: RedBull

Comments: 2

12 july 2005 - Brzozów, D.A. W oczekiwaniu na odjazd swojego... Bycie w temacie właściwie dotyczy "starszyzny plemiennej" która patrzyła się na mnie jak na ufo i wygłaszała jakieś potem komentarze...
Author: JacekM
newseredytor
Comments: 6

10 september 2005 - Siemianowice Śląskie Michałkowice Giełda Odzieżowa
Author: dzemik

Comments: 8

10 september 2005 - Siemianowice Śląskie Michałkowice Giełda Odzieżowa.
Author: dzemik

Comments: 5

15 september 2005 - Dzierżoniów, baza SKA. M11 szykowany do akcji - dyspozytor asystuje przy tankowaniu paliwa. Za chwilę, pewna ruda Pani - widoczna w kadrze (kierownik taboru), wyjebie mnie z zajezdni...
Author: rahman

Comments: 11

27 october 2005 - Dąbrowa Górnicza ul. Gwardii Ludowej - jak na razie jedyny burak jakiego spotkałem w PKS`ie. Kilka miesięcy temu wyskoczył z tekstem "masz dwa zdjęcia - starczy ci". Wtedy specjalnie zrobiłem mu jeszcze kilka zdjęć. Teraz się względnie uspokoił, bo już z takimi tekstami nie wyskakuje. Jednak bo zrobieniu zdjęcia, gdy chciałem wejść do autobusu zaczął mi odjeżdżać :/
Odnośnie PKS`u - miała już być oficjalna decyzja co do przetargu, czy wygrał PUP, czy PKS (a może inni oferent, czyli Henio Z.). Z tego co się dowiedziałem PKS oddał sprawę do sądu, przez to KZK "wydłużył" im umowę do końca br (czyli o jeden miesiąc). Znając nasze sądy sprawa może się przedłużyć. Tak więc pożyjemy - zobaczymy.

Author: Gerhard

26 november 2005 - Olsztyn, al. Warszawska. Fota bardziej orientacyjna. Przód jej już jest, a mi akurat nie wyszedł to zarzuciłam tył. Niestety pod słońce :(. Jak widać MPK ją zakupiło (numerek kolejny po ostatnim zakupie [910] czyli 911+tablica rejstracyjna olsztyńska). VINu niestety nie spisałam :(. Chciałam, ale kierowca widząc, że wcześniej go fotografowałam zaczął się rzucać na mnie czy ja mam pozwolenie, jakim prawem spisuje i fotografuje itd. nie miałam ochoty się kłócić to odpuściłam. Spiszę jak będzie jego zmiennik :). Fotę jak zrobię lepszą też podmienie... o ile jeszcze będzie istnieć ta :D.
Author: Karolina Rosińska

Comments: 2

27 november 2005 - Radom, os. Predocinek. Slyszalem, ze ten kierowca nie lubi, jak mu sie ropbi zdjecia. Dzis przekonalem sie o tym na wlasnej skorze. Zrobilem to zdjecie. Chcialem cos pokombinowac, zeby nie bylo widac tych motywow pod wiata. No to jak po raz drugi wlaczylem aparat, to kierowca wlaczyl dlugie. Potem dowiedzialem sie, ze jestem pajac.
Author: dybal

Comments: 3

23 december 2005 - Wałbrzych, ulica Wieniawskiego.
Author: Marcin_118
driver
Comments: 1

24 december 2005 - Szczecin, ul. Niemierzyńska. Kolejne zdjęcie z mojego archiwum. Mam jeszcze kilka niespodzianek z dawnych lat, ale ogranicza mnie limit.
Author: Mateusz Pawłowski

Comments: 3

29 december 2005 - Dąbrowa Górnicza, ul. Chemiczna.
Po obsłużeniu przystanka kierman podjechał do mnie i rzekł "Ja ci ten aparat kiedyś naprawdę wyrzucę. Nie życzę sobie żebyś mi zdjęcia robił".

Author: Gerhard

Comments: 3

30 december 2005 - Gliwice, ul. Kochanowskiego. Kierowca zaczął drzeć mordę na mnie ... Straszył kolegium a potem zadzwonił w czasie jazdy (być może że na policję) nie używając zestawu słuchawkowego :-). Takiej zimy daaawno nie było :-)
Author: Tom_ek

Comments: 9

14 january 2006 - Ostrołęka, zajezdnia MZK. Pan po lewej groził FlashMAN-owi pobiciem... Ale wielkie podziękowania dla dyspozytora MZK ;)
Author: Adam G.
edytor
Comments: 5

19 january 2006 - Siedlce, Dworzec PKP. Tak przywitały mnie Siedlce - ciekawa i ładnie ustawiona Peerka ze śmieszną nazwą pętli na filmie i rozdartym kierowcą, który nie pozwala robić zdjęć autobusów (obojętne czy jego, czy innych) i manifestuje swoją niechęć do MKM-ów przez trąbienie klaksonem. Na dodatek gadał coś do mnie przez szybę - jak by było cieplej to by chyba wyszedł i mnie sprał. Siedlce 2006 to mój najbardziej nieudany wyjazd...
Author: empi
edytordriver
Comments: 6

28 january 2006 - Będzin, Kościuszki - dworzec.
Klient za kółkiem zaczął jeszcze jakąś żenującą dyskusję ale nie miałem ochoty w niej uczestniczyć ;)

Author: Gerhard

Comments: 2

30 january 2006 - Radomsko. ul. Jagiellońska, pętla Jagiellońska. Godz. 12:17 - peerka w nowej wersji reklamy BOMI. Z antypozdrowieniami dla kierowcy-buraka, który wydarł koparę: "Po co to robisz?? Zaraz Ci to potłukę". W tle nowy cmentarz.
Author: Krzychu
edytordriverNaczelna pierdoła galerii
3 february 2006 - Kielce, w poszukiwaniu kieleckich Manów udaliśmy się na pętle Piaski gdzie tego dnia swe trasy kończyły 2 sztuki owych pojazdów. Podeszliśmy do pana kierowcy by dowiedzieć się ile kursów po nim jeździ wóz #337 ale nie zdążyliśmy zapytać bo zaczął coś krzyczeć i machać rękami.
Author: Daniel

Comments: 3

10 february 2006 - Będzin Kościuszki. Wybaczcie, że z tego miejsca, ale trzeba powiększyć kolekcje buraków. Jak przymierzałem się do fotki Pan strugał dziwne miny aż się kobieta kupująca bilet przestraszyła o co mu chodzi. Później wreszcie ruszył i podjechał do nas no i się zaczeło. "- Ja Ci robiłem takie piękne miny do zdjęcia, podobały Ci się? Chciałbym zobaczyć Twoje uprawnienia do robienia zdjęć a tak wogole to spotkamy się na komisariacie." Na co ja: - Niech Pan skończy z tym wieśniackim prostactwem. Życzę Panu szerokiej drogi!" Kierowca zamknął okno i pojechał bez słowa. Jeżeli coś przekręciłem to poprawcie mnie Gerhard i Witja ;)
Author: Alojz
edytor
Comments: 8

20 february 2006 - Radom, pętla Józefów/Szpital. Dawna, nieprawidłowa nazwa przeciwległej pętli na wyświetlaczu, to obecnie rzadkość, a wtedy tak samo było zaprogramowane na wszystkich... A ten kierowca nie był specjalnie zachwycony robionym zdjęciem, gdyż oprócz klaksonu używał w pewnym zakresie także gestykulacji.
Author: Wolfchen

Comments: 4

24 march 2006 - Lublin, ul. Rapackiego. Kierowca z tego dnia charakteryzował się wybitnym buractwem, chciał jakieś pozwolenie i kazał mi "więcej takich rzeczy nie robić".
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 2

14 april 2006 - Jaworzno. Pozdrowienia dla kierowcy, który chciał dzwonić na policję ;)
Author: piotrekw

Comments: 6

28 april 2006 - Warszawa, ul. Utrata. Kolejny kierowca burak, co okazało się dopiero w drodze powrotnej z pętli. Jako drugi w ciągu kilku minut zrobił karczemną awanture, że on sobie nie życzy robienia zdjęć
Author: 6305

Comments: 2

30 april 2006 - Moskwa. Malowanie bliskie polskiemu sercu :-D Taki ładny autobus a kierowca coś gestykulował do admina, więc dodaję do właściwego tematu.
Author: straszny
newserlimiteredytordriver
Comments: 8

30 april 2006 - Sosnowiec, kraniec Środula Okrzei
Author: 6305

Comments: 7

19 may 2006 - Kępa Okrzeska-Cmentarz. Pozdro dla kierowcy buraka :)
Author: JacekM
newseredytor
25 may 2006 - Żory, ulica Okrężna. W nowych barwach wraca z jazdy próbnej po mieście. Środkowy palec to sobie szefowi pokaż...
Author: dominiqus

Comments: 1


Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online: