Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:
Author Details
Photo
Personal Details
Personal Namepiotr_kosz
CityKoszalin
Gadu-Gadu
Jabber
WWW Page
RSS ChannelRSS
Email Contact:
Your name:
e-mail:
Message:


Other Information
Nie zezwalam na publikację moich zdjęć bez mojej zgody. Fotografie wykonane przeze mnie są moją własnością, którą możesz wykorzystać po przez skontaktowanie się ze mną za pomocą formularza kontaktowego. Pozdrawiam!
Uwaga - jest jedno odstępstwo od tej reguły - zdjęcie możesz użyć na stronie, jeżeli podasz źródło i autora (czyli mnie). Zdjęcie może być użyte jako oryginał z strony www.phototrans.eu . Nie zezwalam na żadne modyfikacje fotografii, która znajduje się na TeWuBe.
Pamiętaj również, że powyższe zasady dotyczą zdjęć z wyraźnym podpisem: piotr_kosz (rok) i Piotr Badowski (rok) phototrans.pl. Fotografie niepodpisane lub zawierające adnotację - przykładowo: "Fotografia ze zbiorów Piotra Badowskiego" nie są objęte moimi prawami autorskimi. Ich dystrybucja zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
User Statistics
Warnings:0
Added Photos3822
Deleted Photos14
Blocked Photos0
Created2007-08-27
Comments6378
Last Upload2020-10-27
Translations0
Activity0.79
Blocked RateN/A