Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up


Solaris Urbino 18 CNG #1051

Details

NameSolaris Urbino 18 CNG
(Solaris) Solaris Urbino 18/Solaris Urbino III (Cummins ISL G 6C 320 239kW/325HP 8880cm3 E6) (Voith D864.6(4)) 40-156 [2-2-2-2] (2014-2014)
VINSUU341213EB013831
Build Number
Built2014
Scrapped
Owners
2014MPK Radom
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
2014WR 3121S
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
20141051 / MPK Radom
Other Information
Autobus zakupiony przez MZDiK Radom i przekazany do MPK Radom.

Data pierwszej rejestracji: 12.09.2014

Photos

1 november 2014 - Radom, ulica Warszawska. Miejski fragment trasy E77 jest w ten weekend niewątpliwie najbardziej zatłoczoną arterią w Radomiu. Odbywa się tędy wzmożony ruch przelotowy, a ponieważ niedaleko znajduje się największy radomski cmentarz, to do tego dochodzi jeszcze intensywny ruch lokalny. Autobusy komunikacji miejskiej przejeżdżają tędy niemalże jeden za drugim.
Author: MZ

Comments: 4

1 november 2014 - Radom, ul. Armii Ludowej.
Author: empi
edytordriver
31 january 2015 - Radom, ulica Struga. Solaris w zimowej scenerii. W nocy padał mokry śnieg, który przy ujemnej temperaturze przymarzał do drzew, tworząc taką niepowtarzalną scenerię. Nie wszystkie gałęzie wytrzymywały jednak ten ciężar. Jak na ironię, śnieżna zima przyszła w ostatni weekend ferii w województwie mazowieckim. Wcześniej na takie widoki nie można było tutaj liczyć.
Author: MZ

Comments: 2

18 july 2015 - Radom, ulica Młodzianowska. I na koniec tej serii jeszcze jedno pamiątkowe zdjęcie z autobusem na starej jezdni. Jak widać, nowa ulica Młodzianowska (notabene planowana w tym miejscu już podczas budowy bloków na Ustroniu i Prędocinku) biegnie między dwiema dzielnicami w stronę nowego wiaduktu nad torami. Jutro rano autobusy zaczną jeździć nowym odcinkiem.
Author: MZ

Comments: 2

23 august 2015 - Radom, ul. Zubrzyckiego, odludzie z widokiem na dawno upadłą elektrociepłownię. Pętla przy dawnym Energopremie dawno likwidowana, trzeba jeździć najczęściej zupełnie na pusto aż pod garbarnię. Na linii P3 trafił się jeden przegubowiec.
Author: KL_Radom
newser
23 august 2015 - Radom, ulica Kozienicka. W poprzednich latach na linię P3 wyjeżdżały przede wszystkim solówki, a dłuższe autobusy pojawiały się z reguły jako pojazdy rezerwowe. Tym razem było inaczej. Drugiego dnia pokazów Air Show można było spotkać na tej trasie nawet najnowszego przegubowca. Trochę go szkoda na jazdę po płytach na ulicy Zubrzyckiego, ale trudno.
Author: MZ

6 september 2015 - Radom, ulica Krakowska. Objazdy Słonecznego Biegu obowiązywały w całej zachodniej części Śródmieścia. Po raz drugi autobusy pojawiły się między innymi na ulicach Kanałowej i Krakowskiej. Wcześniej były obawy, czy przy zaparkowanych tutaj samochodach nie będzie problemów z przejazdem, ale okazało się, że kierowcy autobusów radzą sobie tutaj całkiem dobrze.
Author: MZ

16 february 2019 - Radom, ulica Mieszka I. W tym solarisie oryginalny przedni wyświetlacz został zastąpiony innym, który dziwacznie wyświetla niektóre litery, na przykład Ł. Pozdrowienia dla pozdrawiającego światłami kierowcy oraz życzenia powodzenia w pracy w nowej firmie! Teraz przynajmniej może czasami jeździć bliżej domu i mieć większy pakiet linii do obsługi, a nie tylko 8 i czasami 13.
Author: MZ

Comments: 8

5 may 2020 - Radom, ul. Szklana. W tamtym czasie na ogólnie dość słabo obleganej dziesiątce przeguby pojawiły się planowo z powodu poważnego podejścia MZDiK do pandemicznych limitów napełnień autobusów i ryzyka ich przekroczeń w godzinach zmiany w zakładach przemysłowych wzdłuż ulicy Fołtyn. Bez względu na to, czy było to faktycznie potrzebne czy nie, to dobrze, że organizator na bieżąco orientuje się gdzie mogą wystąpić problemy i adekwatnie reaguje.
Author: empi
edytordriver
7 july 2022 - Radom, ul. Warsztatowa. Autobus skręca w kierunku ul. Wierzbickiej, aby obsłużyć przystanek "Wierzbicka / Warsztatowa".
Author: Gracu_967


Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online: