Not logged in | Log in | Sign Up
Napewno jedzie przez Stalową Wolę i Tarnobrzeg. Jak jedzie do Kraka to w Stali jest o 11:20 a na powrót gdzieś koło 13:20.
Zamość - Biłgoraj - Janów lub. - Stalowa Wola - Tarnobrzeg - Mielec - Tarnów - Brzesko - Bochnia - Kraków.