Not logged in | Log in | Sign Up
On robi następującą kursówkę:
11.45 Lwowska MZK - Os. Kmiecie (Wyb. Jana Pawła II) linia 22
12.15 Os. Kmiecie (Wyb. Jana Pawła II) - Rosłońskiego linia nr 19
12.45 Rosłońskiego - Os. Kmiecie linia nr 19
13.20 Os. Kmiecie - Rosłońskiego linia nr 19
13.40 Rosłońskiego - Zajezdnia MZK linia nr 19