Not logged in | Log in | Sign Up
Na rozkładach z początku 2001 jest tylko taki wariant o 23:00 z Piotrowic. Zresztą, z przystanków nie kojarzę, żeby coś takiego było za dnia Pewnie zjazd z biski, gdyż jedna kończyła, kończy na Ochojcu ok 9.
Około 2004-2005 był jakiś jeden kurs (w okolicach dziesiątej) na trasie Ochojec - Manhattan - Ligota - Katowicka Hałda W. Pola - Dworzec, typowy zjazd z biski.