Not logged in | Log in | Sign Up
Przez Boya-Żeleńskiego, a nie przez E. Plater. W trasach na swojej stronce podałeś, że ta linia jedzie ulicą Organizacji WiN. Rzeczywiście tak jest, czy jednak jedzie przez Obrońców Westerplatte, Wojska Polskiego, Franciszkańską i Zawiszy?
E. Plater to nazwa przystanku i stąd ta pomyłka, dzięki Linia jedzie dokładnie: Boya-Żeleńskiego, Obr. Westerplatte, Wojska Polskiego, Franciszkańską i Organizacji WiN. Ulica Zawiszy jest jednokierunkowa, ale w kier. wsch., a Org. WiN jednokierunkowa w kier. zach. (i wyjeżdża się na Bałucki Rynek i dalej w Limanowskiego). Trasa po prostu została przepisana z komunikatu wiszącego w hipermarkecie.
Dzięki. Jak wyglądała trasa linii na Radogoszcz przed ostatnią zmianą? ... Zgierska - Liściasta - al. Włókniarzy - Zgierska ...?
Dzięki. Jeszcze jedno pytanie dot. linii na Radogoszcz - były jeszcze jakieś modyfikacje między dawną trasą w obie strony przez Łagiewnicką, a trasą przez Liściastą?
Nie, nie było... Trasa przez Liściastą była chyba pierwszą zmianą po tych właśnie (licząc na oko) 8-9 latach.