Not logged in | Log in | Sign Up
W rozkładzie jazdy z 1977 r. do Antonówki było 16 kursów, a do Sanatorium 14.
Spokojnie mogliby ponumerować te linie i jeszcze utworzyć jakąś okólną która objeżdżałaby Os. Krzeszowskie, Centrum, Dworzec PKS oraz os Zadrna. Chętni by się znaleźli.
PKS'owi sprzydały by się typowe miejskie przynajmniej dwa auto
busy.
Kursy:
Dworzec-WojskaPolskiego-Tkaczy-DCR-Krzeszów
Dworzec-Lubawska-WojskaPolskiego-Antonówka
Dworzec-Przedwojów-WojskaPolskiego-Dworzec
Dworzec-Ptaszków-Dębrznik-Marciszów PKP-Dębrznik-Antonówka-Dworzec.