Not logged in | Log in | Sign Up
ile kosztuje bilet ?? i jaka to linia ??
To jest raczej Żuk A11B
Przejazd pezpłatny, linia "M" jak Majster. Trasa składa się tylko z 2 przystanków, początkowego i końcowego: Zajezdnia MPK - Zepsuta Peera :P
Jest jeszcze druga linia, może nawet o większej częstotliwości: Zajezdnia MPK - Zepsute Volvo ;P
Pozostaje jeszcze tylko zmiana nazwy autobusu na A11B 6 to były furgony metalowe, a nie skrzyniowe.