Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Przewóz Osób Autobusem, Piotrowski, Leszko s.c./

Autosan H9-35 #WST 2868

4 july 2001 - Warszawa, Dw. Zachodni PKS. W latach 80. trasę do Załubic obsługiwały sanosy i przegubowe ikarusy z PKS Warszawa. W 1992 r. nadszedł do komunikacji tzw. wolny rynek, który w tym przypadku oznaczał standardy afrykańskie z rozkładem jazdy wywieszonym w autobusie ;-). Obecnie sytuacja wraca do normy - do Załubic można dojechać linią ZTM 734, na której w zależności od pory roku trafi się wszystko od Jelcza Libero do MAN-a Lionsa. P.S. Przewoźnika nie jestem pewien, bo przecież po co takie rzeczy umieszczać na pojeździe.
Author: straszny
newserlimiteredytordriver
Comments: 2

Autosan H9-35 #WXT 554M

12 april 2005 - Warszawa, Dworzec PKS Warszawa Zachodnia.
Author: madve
edytor
Comments: 1

6 july 2005 - Warszawa, al. Prymasa Tysiąclecia. Kurs Warszawa Zachodnia-Nieporęt-Białobrzegi-Rynia-Załubice Stare-Ruda. Aktualnie godziny kursowania są inne, ale z uwagi na relację podpiąłem pod tego przewoźnika. Ciekawe, co na tym jeździ obecnie.
Author: madve
edytor

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online: