Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Kansas City Area Transportation Authority/

Gillig LF 40 #2401

14 april 2017 - Kansas City (Missouri), E 11th St. Kansaskie Miasto to zdecydowanie jedno z najnudniejszych taborowo miast w krainie wuja Sama, biorąc pod uwagę wielkość metropolii (2,3 mln mieszk.). 99% floty stanowią ordynarne Gilligi, głównie w wersji 12-metrowej (40 stóp). Nie ma i nigdy nie było przegubów, a podmiejskie autokary kursują tylko na jednej linii.
Author: Jarosz
newseredytor
Comments: 3

Gillig LF 40 #2607

14 april 2017 - Kansas City (Kansas), Minnesota Ave.
Tutejszego podziału administracyjnego "bez wodki nie razbieriosz", jak to mawiają wschodniosłowiańscy bracia. Aglomeracja jest podzielona mniej więcej na dwie połowy narysowaną od linijki granicą stanów Missouri i Kansas, nierzadko przebiegającą po lokalnych ulicach pomiędzy domami, tak jak granice miast i gmin w GOP. Głównym miastem jest Kansas City w stanie Missouri, ale po stronie kansaskiej mieści się... drugie, osobne Kansas City, którego centrum widzimy na zdjęciu. Autobus #101 właśnie ruszył w kurs z dworca przesiadkowego w KC-Kansas w stronę KC-Missouri - linia 101 stanowi podstawowe i w zasadzie jedyne stałe połączenie między ww. miastami.

Author: Jarosz
newseredytor